Eπειδή την πρώτη μέρα εγγραφών στις εξετάσεις, παρατηρήθηκαν πολλά λάθη στις εγγραφές των φοιτητών στα ιατρικά μαθήματά μου  (Αν. Καθηγητής Ορθοπεδικής Χειρουργικής – Χάρης Ματζάρογλου), υπενθυμίζω ότι ο κάθε φοιτητής εγγράφεται στο μάθημα του αντιστοίχου προγράμματος σπουδών που ακολουθεί ( Π.χ  Φυσικοθεραπείας Πανεπιστημίου Πατρών ή Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας ή προγράμματος εξομοίωσης ή προγράμματος Οπτικής)

Δεδομένου ότι υπάρχουν πολλά μαθήματά μου σε πολλά διαφορετικά προγράμματα σπουδών (Ανατομίες, Φυσιολογίες, Χειρουργική Ορθοπεδική.κ.α…), στοιχηθείτε πίσω απο το μάθημα του ΟΡΘΟΥ προγράμματος σπουδών.
Π.Χ. Υπάρχει ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ –  ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ…. ΤΟΝΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΕΛΕΞΤΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΑΣ στο ΣΩΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ – Ο ΔΙΔΑΣΚΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΑΣ : XAΡΗΣ ΜΑΤΖΑΡΟΓΛΟΥ