Αγαπητά μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας,

Σε προώθηση του mail που λάβαμε από το δίκτυο European University Foundation (EUFθα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για το παρόν online session με τίτλο “Finding your Partners for International Credit Mobility” . Παρακαλούμε θερμά όσα μέλη ΔΕΠ ενδιαφέρονται να υποβάλλουν Πρόταση στα πλαίσια της Διεθνούς Κινητικότητας εντός του Erasmus+, μπορούν να εγγραφούν και να το παρακολουθήσουν σε περίπτωση που αναζητούν partners για συνεργασία. Ενδέχεται εντός Φεβρουαρίου, να υπάρχει σχετική ενημέρωση από τον Εθνικό Συντονιστή(ΙΚΥ) για υποβολή πρότασης για την χώρα που επιθυμείτε, γι’ αυτό ενθαρρύνεστε όσοι επιθυμείτε συνεργασία, να αναζητήσετε και τους Εταίρους σας.

Παρακαλούμε θερμά τις Γραμματείες για την διάδοση του παρόντος, μέσω ανάρτησης στον ιστότοπο του οικείου Τμήματος. Για περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με την Διεθνή Κινητικότητα-International Credit Mobility (ICM), μπορείτε να καλέσετε στο 2610 996610.

Με εκτίμηση,

Χριστιάννα Ποταμιάνου