Κατόπιν της δημοσίευσης του Π.Δ. 52/2022 (ΦΕΚ 131/07.07.2022 τ. Α’) και ειδικότερα των οριζομένων στα άρθρα 2, 6 και 8 σας ενημερώνουμε ότι η επαναληπτική εξεταστική περίοδος Σεπτεμβρίου 2022 στα Τμήματα Γεωπονίας, Ιστορίας – Αρχαιολογίας, Μουσειολογίας και Φυσικοθεραπείας θα διενεργηθεί από 1/9/2022, στις νέες έδρες των ως άνω Τμημάτων.

Ειδικότερα:

• Οι φοιτητές του Τμήματος Γεωπονίας θα εξετασθούν στο Μεσολόγγι.
  • Οι φοιτητές των Τμημάτων Ιστορίας – Αρχαιολογίας και Μουσειολογίας θα εξετασθούν στην Πανεπιστημιούπολη Πάτρας – Ρίο.
  • Οι φοιτητές του Τμήματος Φυσικοθεραπείας θα εξετασθούν στην Πανεπιστημιούπολη Πάτρας – Ρίο.

Πέραν των ανωτέρω, το Τμήμα Λογοθεραπείας, κατόπιν απόφασης Συγκλήτου στην υπ’ αριθ. 203/19.5.2022 συνεδρίασή της, έχει ήδη μεταφερθεί στην Πανεπιστημιούπολη στο Ρίο, όπου και θα διενεργηθεί η επαναληπτική εξεταστική Σεπτεμβρίου 2022.

Διεύθυνση Εκπαίδευσης και Έρευνας

Τις επόμενες μέρες αναμένεται να υπάρξουν νεότερες ενημερώσεις οι οποίες θα αναρτηθούν στην Ιστοσελίδα του Τμήματος (σχετικά με την μετακίνηση του Τμήματος στο Ρίο, την εξεταστική Σεπτεμβρίου κλπ.)

Επιπλέον, σας ενημερώνουμε ότι τα μαθήματα του ακαδ. έτους 2022-2023 θα γίνονται στην Πανεπιστημιούπολη στο Ρίο

Επισκέπτεστε τον ιστότοπο του Τμήματος για συνεχή ενημέρωση.

(03/08/22)

Κτήριο Β