Σας ενημερώνουμε ότι η ανανέωση εγγραφής και  δηλώσεις μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο Ακαδ. Έτους 2022-2023, των μεταπτυχιακών φοιτητών του Τμήματος Φυσικοθεραπείας του Πανεπιστημίου Πατρών, θα πραγματοποιηθούν  από 23/11/2022 έως και 05/12/2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση   https://progress.upatras.gr.

Απαραίτητη προϋπόθεση για τη δήλωση των μαθημάτων η  ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗ στο νέο εξάμηνο φοίτησης

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ

Για οποιοδήποτε τεχνικό πρόβλημα κατά τη διαδικασία δήλωσης μαθημάτων επικοινωνείτε με το itpdesk@upatras.gr

Για τυχόν πρόβλημα με μαθήματα που εμφανίζονται στη δήλωση επικοινωνείτε με τη Γραμματεία msctherex@upatras.gr από τον ακαδημαϊκό σας λογαριασμό (αναφέροντας ονοματεπώνυμο, εξάμηνο με αναλυτική αναφορά στο πρόβλημα), πριν την λήξη της προθεσμίας.

Για την ενημέρωση σας να ανατρέχετε στην ιστοσελίδα του τμήματος Τμήμα Φυσικοθεραπείας Πανεπιστήμιο Πατρών (physio.upatras.gr)

————-

Εκ της Γραμματείας του Τμήματος Φυσικοθεραπείας