Η Γενική Συνέλευση του Τμήματος φυσικοθεραπείας σε έκτακτη συνεδρίαση της σήμερα 10/07/2021 και ώρα 21.00 ενέκρινε ΟΜΟΦΩΝΑ την πρόταση της Επιτροπής Ασφάλειας και Υγιεινής του Τμήματος Φυσικοθεραπείας (Επιτροπή COVID 19) να διακοπεί το πρόγραμμα αναπλήρωσης των εργαστηριών του Εαρινού εξαμήνου εξαιτίας της ραγδαίας αύξησης των κρουσμάτων COVID 19 στις νεαρές ηλικίες με στόχο την προστασία των φοιτητών/τριων και του εκπαιδευτικού και διοικητικού προσωπικού του Τμήματος.

Ως εκ τούτου οι αναπληρώσεις των εργαστηριακών μαθημάτων κλπ της επόμενης εβδομάδας (12/07/2021-16/07/2021) δεν θα πραγματοποιηθούν.

Οι Υπεύθυνοι των μαθημάτων θα ενημερώσουν τους φοιτητές/τριες σχετικά με τις διαδικασίες ολοκλήρωσης του εαρινού εξαμήνου.

Η Συνελευση του Τμήματος Φυσικοθεραπείας