Προς όλους/όλες τους/τις φοιτητές/τριες που ενδιαφέρονται να δηλώσουν το μάθημα «Κλινική Πρακτική στη Φυσικοθεραπεία» (πρώην Πρακτική Άσκηση):

• Σας ενημερώνουμε πως για σκοπούς οργάνωσης εκ νέου του μαθήματος «Κλινική Πρακτική στη Φυσικοθεραπεία» θα διαγράψουμε τους υπάρχοντες εγγεγραμμένους φοιτητές/τριες στο eclass του μαθήματος μέχρι το τέλος της ημέρας.
  • Οπότε παρακαλούμε όσοι/όσες ενδιαφέρεστε να παρακολουθήστε αυτό το εξάμηνο το μάθημα «Κλινική Πρακτική στη Φυσικοθεραπεία» να κάνετε νέα εγγραφή στο μάθημα μέχρι την Παρασκευή 10/02/2023.
  • Σας ενημερώνουμε επίσης πως την Δευτέρα 13/02/2023 και ώρα 9:00 θα πραγματοποιηθεί εκτενής ενημέρωση στο Αμφιθέατρο, σχετικά με το μάθημα «Κλινική Πρακτική στη Φυσικοθεραπεία» σε όλους/όλες τους/τις ενδιαφερόμενους/νες.

Η εκπαιδευτική ομάδα.