Σας ενημερώνουμε ότι η τελετή ορκωμοσίας προπτυχιακών αποφοίτων προγραμματίζεται να πραγματοποιηθεί αρχές Απριλίου 2023

Οι φοιτητές οι οποίοι επιθυμούν να λάβουν μέρος σ΄ αυτή την ορκωμοσία, πρέπει να αποστείλουν από το ακαδημαϊκό τους e-mail το αργότερο έως και την Πέμπτη 23-2-2023, στο e-mail της γραμματείας physiosecr@upatras.gr συμπληρωμένη την επισυναπτόμενη αίτηση υπεύθυνη δήλωση μέσω της εφαρμογής του http://www.gov.gr/ ψηφιακή βεβαίωση εγγράφου.

Αίτηση συμμετοχής στην τρέχουσα ορκωμοσία μπορούν να υποβάλουν:

Α) φοιτητές που έχουν λάβει πιστοποιητικό αποφοίτησης έως και σήμερα και δεν έχουν ορκιστεί
Β) φοιτητές που έχουν κάνει αίτηση για πιστοποιητικό αποφοίτησης έως και σήμερα (και είναι σε διαδικασία ελέγχου και θα λάβουν άμεσα το πιστοποιητικό τους)

Επίσης να αποστείλουν άμεσα και έως τη λήξη προθεσμίας αιτήσεων ταχυδρομικώς την Ακαδημαϊκή τους ταυτότητα. Σε περίπτωση απώλειας το δηλώνουν με υπεύθυνη δήλωση (την οποία μπορεί να εκδώσουν ηλεκτρονικά μέσω της εφαρμογής www.gov.gr) την οποία επίσης αποστέλλουν στο e-mail της γραμματείας physiosecr@upatras.gr

Θα υπάρξει νεότερη ανακοίνωση με τις ημερομηνίες και ώρες και τον χώρο διεξαγωγής των Τελετών.

Εκ της Γραμματείας του Τμήματος