Σας προσκαλούμε στο Συνέδριο «ΓΥΝΑΙΚΑ & ΚΑΡΚΙΝΟΣ, από την πρόληψη στη θεραπεία», που διοργανώνεται από την Εταιρεία Ογκολογικών Ερευνών σε συνεργασία με το Ογκολογικό Τμήμα του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Πατρών και το Ολύμπιον Θεραπευτήριο Γενική Κλινική Πατρών.

Το συνέδριο θα πραγματοποιηθεί στο Συνεδριακό Πολιτισμικό Κέντρο Πανεπιστημίου Πατρών, στις 09 και 10 Οκτωβρίου, 2020.

Δείτε το πρόγραμμα στο παρακάτω link:

Η Επιστημονική Εκδήλωση θα διεξαχθεί λαμβάνοντας όλα τα προληπτικά μέτρα κατά της διασποράς του COVID-19 και με φυσική παρουσία προκαθορισμένου αριθμού ατόμων, σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις.

Ταυτόχρονα, η Επιστημονική Εκδήλωση θα προβάλλεται και διαδικτυακά μέσω της ιστοσελίδας www.livemed.gr

Όλες οι πληροφορίες βρίσκονται αναλυτικά στο πρόγραμμα.

Ο Πρόεδρος της Επιστημονικής Επιτροπής

Χαράλαμπος Καλόφωνος