ΩΡΑΡΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Το διοικητικό προσωπικό εκτός από την εξυπηρέτηση σας καλείται καθημερινά να διεκπεραιώσει θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του τμήματος. Στην προσπάθεια αυτή παρακαλείσθε να συμβάλλετε και εσείς με το να τηρείτε τις ώρες εξυπηρέτησης σας και να μην παρεμποδίζετε το έργο της Γραμματείας χτυπώντας την πόρτα πέραν του ωραρίου εξυπηρέτησης σας:

ΔΕΥΤΕΡΑ- ΤΕΤΑΡΤΗ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

11:00πμ - 1:00μμ

Για την διαφύλαξη των προσωπικών δεδομένων σας (σύμφωνα με το Γενικό Κανονισμό Προστασίας Δεδομένων):

• να εισέρχεστε στο χώρο ένας/μία κάθε φορά.
  • να επιδεικνύετε την Ακαδημαϊκή σας Ταυτότητα για την παραλαβή των εγγράφων που αιτείστε
  • να μην καλείτε τηλεφωνικά τη Γραμματεία για προσωπικά σας στοιχεία

Για Εκπαιδευτικά θέματα να απευθύνεστε στους Υπεύθυνους Καθηγητές (έχουν οριστεί υπεύθυνοι Καθηγητές εξαμήνων, πτυχιακών εργασιών, πρακτικής άσκησης, υποτροφιών, κλινικών, κλπ. Στην Ιστοσελίδα και στον Πίνακα Ανακοινώσεων αναφέρονται ημέρες και ώρες που βρίσκονται στη διάθεση σας)

Η ενημέρωση για θέματα του Τμήματος γίνεται μέσω της ιστοσελίδας  http://physio.upatras.gr