Η έναρξη των μαθημάτων όλων των φοιτητών του Τμήματος Φυσικοθεραπείας ξεκινάει με την έναρξη του εξαμήνου την Δευτέρα στις 30/9/2019.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να προσέλθουν στις θεωρίες των μαθημάτων που θα δηλώσουν καθώς, πέραν του θεωρητικού μαθήματος που θα πραγματοποιηθεί θα γίνει και ενημέρωση-χωρισμός εργαστηριακών ομάδων για την οποία η παρουσία προσμετράται καθώς η φύση όλων των εργαστηρίων είναι υποχρεωτική.

Επίσης, παρακαλώ, να παρακολουθείτε τακτικά τα Νέα από την ιστοσελίδα του Τμήματος για τυχόν επιμέρους ανακοινώσεις.

Το ωρολόγιο Πρόγραμμα έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος ως εξής:
(Α) Πρόγραμμα μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου Ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 (Πρόγραμμα Σπουδών πρώην ΤΕΙ)
(Β) Πρόγραμμα μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου Ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 (Πρόγραμμα Σπουδών Πανεπιστημίου Πατρών)
(Γ) Πρόγραμμα μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου Ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 -με τα επιπλέον μαθήματα για τους φοιτητές του Τμήματος Φυσικοθεραπείας, που πληρούν τις προϋποθέσεις και θέλουν να λάβουν πτυχίο ΑΕΙ
(Δ) Πρόγραμμα μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου Ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 (Πρόγραμμα Σπουδών του κατηργημένου Τμήματος Οπτικής και Οπτομετρίας του πρώην ΤΕI

Από το εκπαιδευτικό προσωπικό του Τμήματος Φυσικοθεραπείας