Γραμματεία του Τμήματος

Η Γραμματεία του Τμήματος στεγάζεται στο ισόγειο του κτιρίου Φυσικοθεραπείας στο Αίγιο σε 3 χώρους: Γραφείο Εξυπηρέτησης Φοιτητών, Γραφείο Γραμματέα Τμήματος - Συνεδριάσεων, Γραφείο Διοικητικού Προσωπικού  Τμήματος).

Οι φοιτητές και κάθε ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία για τα ακόλουθα θέματα:

• Παροχή πληροφοριών για εγγραφές στο Τμήμα, μεταγραφές φοιτητών, εγγραφές και κατάταξη πτυχιούχων και γενικά κάθε θέμα που αφορά τη φοιτητική τους κατάσταση.
  • Παροχή πληροφοριών ανανεώσεις εγγραφών, επανεγγραφές, επιλογή μαθημάτων, έκδοση πιστοποιητικών σπουδών, παροχή υποτροφιών και δανείων, κλπ.
  • Κάθε ειδικό θέμα που τους αφορά.

Η Γραμματεία δέχεται στο Γραφείο Εξυπηρέτησης Φοιτητών

Δευτέρα -Τετάρτη - Παρασκευή

από 11:00 έως 13:00

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Fax: +30-2691061250

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΠΕΤΡΗ ΘΩΜΑΙΣ

Τηλ: +30-2691061270

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΗΛ. (26910-)  e-mail

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       61150,  62851 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ 62850 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 61150, 62851 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΠΟΥΝΕΝΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 62850 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.