Καλούνται οι φοιτητές που πληρούν τις προϋποθέσεις* για έναρξη πρακτικής άσκησης να προσέλθουν την Δευτέρα 16/09/2019 και ώρα 13.00 στην Αίθουσα 1 του Τμήματος Φυσικοθεραπείας. Η παρουσία όλων είναι υποχρεωτική προκειμένου να τους δοθεί η δυνατότητα έναρξης πρακτικής καθώς σε αυτή τη συνάντηση θα γίνει α) ενημέρωση για όλα τα θέματα της πρακτικής, β) θα υπογραφούν οι αιτήσεις έναρξης πρακτικής άσκησης και γ) θα δηλωθούν τα νοσοκομεία ή οι ιδιωτικοί φορείς πραγματοποίησης της πρακτικής άσκησης. Σε περίπτωση που κάποιος φοιτητής αδυνατεί να προσέλθει για σοβαρό λόγο θα πρέπει με δική του ευθύνη να εκπροσωπηθεί (φίλος, συγγενής) καθώς δεν θα πραγματοποιηθεί άλλη ανάλογη συνάντηση-ενημερωση.

Για την Επιτροπή Πρακτικής άσκησης

Δρ. Κωνσταντίνος Φουσέκης